okna.sk BMI-TradeProdukty a službySprievodca - užitočné informácieKontakt

O nás / BMI-trade s.r.o.

Spoločnosť BMI-trade s.r.o. je obchodno-montážnou spoločnosťou. Na Slovensku pôsobí od roku 2009 a vznikla ako nástupnícka spoločnosť po fyzickej osobe – živnostník Miroslav Brandys , pôsobiaceho na slovensku od roku 1997.

Pri dodávkach plastových okien spolupracujeme s partnerom DRUTEX s.a. Firma DRUTEX sa zaoberá výrobou okien z plastu a z hliníka. Plastové okná vyrába z vlastného profilového systému GL SYSTEM. Hliníkové okná vyrába z profilového systému MB. Taktiež je v našej ponuke možnosť dodávky hliníkových okien a dverí, presklených fasád z hliníkového systému Aliplast.

Ako subdodávateľ montážnych prác spolupracuje naša firma s firmou ALU STABRO s.r.o. – dodávateľom okien z hliníkového profilového systému SCHUCO a profilového systému HUECK.

Ďalšími nami dodávanými výrobkami sú horizontálne žalúzie, protihmyzové sieťky od TOPSHADE. Taktiež sú v našej ponuke predokenné rolety, ktoré dodávame v širokej škále prevedení tak farebnej ako aj možnosti osadenia. Predokenné rolety sú vyrábané z profilového systému ALUPROF.

Naša firma sa pri realizácii dlhodobo usiluje o priazeň zákazníka. Pri výbere materialov a pri realizácii prác zohľadňujeme špecifické požiadavky zákazníka aby sme takto mohli zabezpečiť dlhodobú spokojnosť zákazníka z nami prevedenou prácou a taktiež aby sme zabezpečili dlhodobú spoľahlivosť nami dodaných a namontovaných výrobkov. Dokladom našej úspešnosti je dlhodobá spokojnosť našich zákazníkov.