okna.sk BMI-TradeProdukty a službySprievodca - užitočné informácieKontakt

Produkty a služby / Siete proti hmyzu

Otváracie siete

Dverová sieť 50 x 20 LUX

Rám dverovej siete LUX je vyrobený z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu.

Po obvode hliníkového profilu je drážka, v ktorej je umiestnená tesniaca kefka. Vďaka nej sieť pevne prilieha k dverovému rámu a vyrovnáva prípadné nerovnosti podkladu.

Dverová sieť LUX sa vyrába okrem bielej a hnedej farby aj v renolitovej úprave v odtieňoch dreva zlatý dub, tmavý dub, mahagón, svetlý dub, tmavý orecha a dauglaska.

Sieť je možné vyrobiť so stredovou preičkou alebo bez.

Montuje sa pomocou pántov na rám dverí z exteriérovej strany, doviera sa pomocou magnetu. Upevneie siete je pomocou obyčajných alebo samozatváracích pántov.

Dverová sieť 50 x 20

Otváracia dverová sieť je určená pre plastové aj drevenné dvere.

Pevný rám siete je vyrobený z kvalitného hliníkového plechu. Okrem bielej a hnedej farby dodávame sieť aj v imitácii dreva.

Dverovú sieť vyrábame vo viacerých variáciách - so stredovou priečkou alebo bez nej, polohu priečky je možné špecifikovať pri objednávaní. Pre komfortnejšie zatváranie je možné objednať k sieti samozatváracie pánty.

Montuje sa pomocou obyčajných alebo samozatváracích plastových pántov na rám dverí z exteriérovej strany, s dovieraním na magnet.

Pevné siete

Sieť ISSO 2

Sieť ISSO 2 je najčastejšie používaným typom sietí na plastové okná.

Výhodou ISSO sietí je ich montáž, pri ktorej nedochádza k mechanickému zásahu do rámu okna. Sieť sa časťou profiu, tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú nanitované priamo na ráme siete.

Sieť ISSO 2 sa vyrába v bielej a hnedej farbe, v imitácii dreva a v renolitovej fólii zlatý dub.

Pri tomto type je možná aj výroba atypických sietí so šikminou.

Sieť ISSO 3

Okenná ISSO sieť určená pre plastové okná.

Montuje sa bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť sa časťou profiu, tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú nanitované priamo na ráme siete.

Sieť ISSO 3 vyrába v bielej a v hnedej farbe.

Sieť ISSO 4

Okenná ISSO sieť určená pre plastové okná.

Sieť ISSO 4 dodávame v šiestich renolitových odtieňoch zhodných s povrchom našich plastových okien v imitácii dreva.

Montuje sa bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť sa časťou profiu, tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú nanitované priamo na ráme siete.

Okrem imitácii dreva sa sieť ISSO 4 vyrába v bielej a hnedej farbe.

Sieť 25 x 10

Pevná okenná sieť určená pre drevené a plastové okná.

Montuje na exteriérovú stranu okna pomocou plastových úchytov, ktoré sú priskrutkované na ráme okna. Sieť je možné jednoducho demontovať potočením úchytov a vytiahnutím siete, napr. ak je potrebné umyť okno a pod.

Vyrába sa v bielej a hnedej farbe a v imitácii dreva zlatý dub ( potlač ).

Sieť 24 x 24

Pevná sieť určená pre montáž na drevené okná s okapnicou.

Väčšia hĺbka profilu - 24 mm, umožňuje odsadenie siete od rámu okna a tým umožňuje jej montáž tam, kde nie je možné použiť sieť profilu s menšou hĺbkou.

Montuje sa z exteriérovej strany na rám okna pomocou platových úchytov, ktoré sú priskrutkované v ráme. Pri vonkajšom pohľade sú úchyty skryté pod rámom siete.

Sieť 24 x 24 sa vyrába v bielej a hnedej farbe.

Tento typ siete je možné vyrobiť aj v atypickom oblúkovom vyhotovení.

Samonavíjacie siete

Okenná samonavíjacia sieť

Okenná samonavíjacia sieť funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do horného navíjacieho bubna. Po bočných stranách je sieťovina vedená v bočných vodiacich lištách.

Sieť sa zatvára jemným zaklapnutím spodnej lišty o dolný profil siete. Z interiérovej strany sú na spodej lište namontované držiaky pre jednoduchšiu manipuláciu pri otváraní siete.

Sieť sa montuje priskrutkovaním na rám okna z exteriérovej strany .

Dverová samonavíjacia sieť

Box návinu sieťoviny je umiestnený na bočnej strane dverí. Sieťovina je vedená v hornej a spodnej vodiacej lište pomocou kolieskového mechanizmu.

Dverová samonavíjacia sieť sa zatvára zaklapnutím bočnej magnetickej lišty, na ktorej je pripevnené plastové madlo.

Montuje sa priskrutkovaním navíjacieho bubna a vodiacich líšt na rám dverí z exteriérovej strany.